Nové logistické centrum pro ADLER Česko a ADLER Slovensko

Po 15 letech úspěšného růstu bylo původní sídlo a sklad české pobočky společnosti ADLER již příliš malé. Proto na okraji Brna vznikla nová, moderně vybavená základna pro ADLER Česko, která zároveň slouží jako nový jako centrální sklad pro český a slovenský trh. Nové sídlo společnosti ADLER Česko a zároveň centrální sklad pro ADLER Česko a Slovensko bylo nedávno slavnostně otevřeno dnem otevřených dveří pro zákazníky a slavnostním galavečerem.
5. 7. 2023

Nová základna v Troubsku na předměstí Brna nabízí ty nejlepší podmínky pro optimální zákaznickou podporu. V moderním velkoskladu je připraveno velké množství standardních produktů ze sortimentu ADLER, které je možné rychle dodat zákazníkům po celé ČR a SR. Speciální odstíny lze vzorovat v oddělení koloristiky a je možné je také ihned připravit v míchárně a dodat zákazníkovi. Pro vytvoření vzorků je k dispozici moderní lakovací box. A nová centrála ADLER nabízí také dostatek prostoru pro oblíbená zákaznická školení a semináře. Ale nejen zákazníci ADLER, ale i zaměstnanci mají důvod ke spokojenosti. Ve svých nových prostorech se tým ADLER Česko již velmi dobře zabydlel  a těší se na ještě užší spolupráci s kolegy ze slovenského týmu. Brno ostatně není příliš daleko od slovenské Prievidze, kde má tým ADLER Slovensko nadále svoji vlastní provozovnu.

Barevný program

Na červnovém dni otevřených dveří, kdy byl nový sklad pro obě země slavnostně otevřen, se četní návštěvníci mohli přesvědčit o technickém vybavení nového sídla. Během prohlídky budovy byli k dispozici ve všech místnostech zaměstnanci společnosti ADLER, aby odpovídali na četné dotazy návštěvníků. Robert Vrátníček nechal návštěvníky nahlédnout do práce koloristy od odečtení barevného odstínu až po finální digitální kontrolu odstínu. V lakovacím boxu byla připravena ukázka povrchové úpravy vzorků z bukového a jasanového dřeva, a to nejprve namoření Arova Flex a následně přelakování vodou ředitelným univerzálním lakem Bluefin Unistar. Rakouský marketingový manažer Christian Laucher (ADLER AT, Schwaz), představil širokou nabídku vzorkovnic a vzorkovníků, kterými ADLER podporuje své zákazníky. A paní jednatelka, Andrea Berghofer, již z 3. generace rodinné firmy ADLER, osobně vyprávěla o historii. Tým ADLER Česko se o své hosty kromě prohlídek také dobře postaral. V bufetu se mohli posilnit tyrolskými specialitami, zaposlouchat se do tradičních zvuků harmoniky a s trochou štěstí i získat hlavní cenu ve velké tombole ADLER. Vrcholem akce bylo požehnání budovy farářem, panem Opatřilem, a oficiální slavnostním přestřižením žluté pásky ADLER paní Andreou Berghofer (majitelka a jednatelka ADLER), Janem Bauchnerem (CEO ADLER Česko a ADLER Slovensko) a Berndem Pichlerem (finanční a obchodní ředitel ADLER).

Díky zákazníkům a zaměstnancům

Ale tato oslava ADLER zdaleka nekončila. Odpoledne pozval ADLER zaměstnance a dlouholeté zákazníky na slavnostní večer. „Tímto galavečerem chceme poděkovat našim věrným zákazníkům za důvěru v naše produkty a naše služby na jedné straně a našim zaměstnancům na straně druhé. Vždyť právě oni stojí za úspěchem společnosti ADLER,“ zdůraznila Andrea Berghofer , která ocenila čtyři zaměstnance ADLER za deset let působení ve společnosti: jednatele Jana Bauchnera, Roberta Vrátníčka (kolorista ADLER CZ), Tomáše Doležala (vedoucího logistiky ADLER CZ a SK) a Ondreje Šimo (kolorista ADLER SK). Na závěr dlouhého a pestrého dne poděkoval Jan Bauchner také svému týmu, který tuto akci připravil s velkým nasazením a vášní: „Na naše návštěvníky zapůsobilo moderní zázemí a přátelská atmosféra, se kterou jsme je přivítali. Opravdu si vážíme toho, že s námi strávilo tento významný den tolik zákazníků, a těšíme se na budoucí barevnou spolupráci na naší nové základně!

© by adler-lacke.com