Novinky v ADLER Slovensko

Ve společnosti ADLER Slovensko se začátkem roku 2019 událo mnoho nového: zákazníkům byly představeny nové tváře a nové vybavení. Slovenský tým ADLER je tak inspirován, že zorganizoval nejen den otevřených dveří, ale celý týden a vzal všechny návštěvníky na palubu společnosti ADLER
29. 5. 2019

PŘISTUPTE BLÍŽE

Společnost ADLER Slovensko si dala za úkol nejen dodávat na Slovensku vysoce kvalitní nátěry z Tyrolska, ale nabídnout i nejlepší servis pro všechny zpracovatele v souladu s filozofií celé rodiny ADLER. "Proto jsme náš servis posunuli na další úroveň a vytvořili jsme nové technické centrum, jehož součástí je i moderní přetlaková lakovna s integrovanou sušící komorou," s nadšením vysvětluje jednatel Mgr. Jan Bauchner. Tímto způsobem mohou být podmínky zákazníka simulovány ještě lépe na místě a může probíhat ještě více odborné přípravy. Slovenský tým ADLER přišel s něčím výjimečným - při příležitosti otevření nových prostor uspořádal od 8. do 12. dubna Týden otevřených dveří, na který byli pozváni naši obchodní partneři a zákazníci z dřevozpracujícího průmyslu. Velmi nás těší, že všechny dny byla vysoká účast a nová zařízení i ADLER produkty se setkaly u zákazníků s velkým ohlasem.

NA CESTĚ K ZÁKAZNÍKŮM

Nový vítr do plachet pod žlutou a červenou vlajkou dostal ADLER Slovensko letos i v podobě nového obchodního týmu. "Chceme být velmi blízko k zákazníkovi a reagovat na jeho potřeby lokálně. K tomu potřebujeme silný obchodní tým, a to se nám podařilo," potěšeně říká Mgr. Jan Bauchner.

© by adler-lacke.com