Nuda? Zapomeňte na ni! Tipy pro domácí kutily od ADLER

Zůstáváme doma. A to je dobrá věc! Ale co dělat doma v izolaci? Nejlepší by bylo: Přidáme barvu do našich životů!
20. 3. 2020

Je to zábava, máme dobrou náladu a výsledek, který si můžeme dlouho užít. Tak proč nevyužít čas pro zkrášlení svých čtyř stěn? A co třeba čerstvý barevný odstín v ložnici? Nebo se možná stará skříň z podkroví může proměnit v módní ošuntělý šperk? Každý, kdo stále hledá kreativní nápady pro zlepšení domova a design a podrobné rady, najde to, co hledá, v rozsáhlé nabídce od společnosti ADLER. Přední rakouský výrobce barev, laků a prostředků na ochranu dřevo ukazuje vám ukáže pochopitelná videa krok za krokem ke všem oblíbeným tématům na vlastním kanálu YouTube. Ty správné produkty si můžete objednat u našich obchodních partnerů.

Jarní svěžest

Apropos: Ti, kdo v dnešní době vlastní zahradu, balkon nebo terasu, patří mezi ty šťastné. Protože tam čeká nejen slunce a čerstvý vzduch, ale také dostatek příležitostí. Nádherně teplé jarní počasí je ideální pro dodání nátěru vašim dřevěným prvkům. Dřevěné podlahy na terase chtějí po zimě také naolejovat a zahradní nábytek se těší na svěží omlazovací kúru. Podrobné pokyny a užitečné Tipy & triky najdete na www.adler-colorshop.cz

ADLER - máme barvu v krvi

Se 620 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem laků, barev a prostředků na ochranu dřeva. Rodinná firma založená v roce 1934 Johannem Berghoferem, řídí nyní ve třetí generaci Andrea Berghofer. Každým rokem opouští závod ve Schwazu 18 000 tun barev a laků, které jsou doručovány zákazníkům ve více než 25 zemích po celém světě. ADLER má prodejní společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Nizozemsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je továrna na laky ADLER ve Schwazu / Tyrolsku (Rakousko). Jako první společnost ve svém oboru je ADLER od roku 2018 100% klimaticky neutrální.

 

© by adler-lacke.com