Podpora je naším úspěchem!

Vysoce kvalitní produkty + kompetentní rady = dokonalé povrchy: Toto je receptura úspěchu společnosti ADLER. Nový asistenční systém pro ještě rychlejší zákaznický servis: ADLER eXpert-view zaručuje dokonalé osobní poradenství prostřednictvím inovativního digitálního systému.
15. 12. 2020

Rychlá pomoc

Nastavení lakovacího robota, speciální struktury nátěru nebo otázka nastavení stříkací trysky: technici ADLER jsou vždy připraveni odpovědět na podobné otázky. S kompetentní pomocí a holistickým přístupem podporují zákazníků na místě na cestě k dokonalému povrchu. Pokud má zákazník technické problémy, je obvykle nutná rychlá pomoc. Není však vždy možné, aby technik ADLER byl osobně na místě rychle. V takových případech poskytuje řešení inovativní živý asistenční systém ADLER eXpert-view: obchodně-technický poradce nebo zákazník se přímo na místě spojí se specialistou ve společnosti ADLER prostřednictvím online videa a získá tak podporu potřebnou k vyřešení problému. Vše, co potřebujete, jsou datové brýle nebo, ještě jednodušší, aplikace v smartphonu.

Inovativní podpora

Testovací fáze aplikace ADLER eXpert-view byla úspěšná, například byla uvedena do činnosti automatická stříkací pistole pomocí video asistence nebo byl spuštěn excimerový systém. ADLER eXpert-view se obzvlášť dobře osvědčil v posledních týdnech koronakrízy. "Výkonný digitální poradenský systém je zvláště cenný v této výjimečné situaci - s ADLER eXpert-view můžeme zaručit rychlý a kompetentní servis i bez přímého osobního kontaktu," vysvětluje Matthias Stötzel, který je ve společnosti ADLER zodpovědný za technický servis v oblasti oken a dřevěných konstrukcí av oblasti ochrany budov. Ale Stötzel má od nového systému i velká očekávání v budoucnosti: "Jsem si jistý že ADLER eXpert-view změní naši zákaznickou podporu podobně jako mobilní telefon nebo e-mail změnil naši komunikaci. V minulosti trvalo často dva dny dostat se k našim mezinárodním zákazníkům. S programem ADLER eXpert-view potřebujeme na vyřešení technického problému pouze pár hodin. A čas, který takto získáme, prospívá našim zákazníkům!
 

ADLER - V našich žilách proudí barva

Se 620 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Společnost založená v roce 1934 Johannem Berghofer je dodnes rodinný podnik, za již třetí generaci ji řídí Andrea Berghofer. Každoročně opouští továrnu ve Schwazu téměř 18 000 tun barvy a dostává se k zákazníkům ve více než 25 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Holandsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (AT). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 100% klimaticky neutrální.

© by adler-lacke.com