Polycolor 2K SQ od Adler: Vysoce kvalitní povrchová úprava pro barevná plastová okna

Výrobci oken se mohou těšit: konečně mohou svým zákazníkům nabídnout kvalitní povrchovou úpravu barevných plastových oken. ADLER, přední rakouský výrobce barev, laků a produktů na povrchovou úpravu oken, uvádí na trh svůj vlastní systém na lakování plastových oken. Protože nic není lepší než lakovaný povrch! "Nový Polycolor 2K SQ pro vylepšení PVC oken vyniká svou vysokou tvrdostí a odolností proti poškrábání a zaručuje velmi dlouhou životnost. Na rozdíl od fólií nebo barevných plastů povrch neztrácí barevnost. Okno lze vyčistit obzvláště snadno a důkladně, "říká vedoucí vývoje společnosti ADLER Rainer Troppmair, který zdůrazňuje výhody tohoto inovativního systému.
24. 6. 2019

Přejte si...

Touhu dopřát plastovým oknům nebo vchodovým dveřím kvalitní lakovaný povrch, opakovaně vnesli do společnosti ADLER renomovaní výrobci oken. Barevná okna a vchodové dveře se v moderní architektuře stávají stále oblíbenějšími a kromě kvalitních lakovaných dřevěných oken nabízí většina výrobců levnější alternativu - plastová okna. Z hlediska kvality povrchu však museli přijmout kompromisy. Barvené plasty snadno na slunci blednou nebo žloutnou. Fóliová varianta je však oproti tomu zajímavá pouze při velkém množství. Z tohoto důvodu mnoho zákazníků obvykle považuje bílý most, který zůstává uprostřed okna, za rušivý. Kromě toho čištění fóliových oken často vede k neuspokojivým výsledkům. "Je obtížné odstranit nečistoty," říká Troppmair. Zcela odlišné to je však s lakovaným povrchem. Tak proč jen nesáhnout po stříkací pistoli nebo pustit okno přes stříkací kabinu, mnozí výrobci byli zvědaví.

Hrajeme si...

Ve společnosti ADLER je zákazník náš pán. Proto se tyrolský výrobce laků nemusel dlouho poptávat a všechno své know-how začlenil do inovativního nového nátěrového systému: Polycolor 2K SQ je dvousložkový systém na bázi vody pro dosažení té nejvyšší mechanické a chemické odolnosti. Produkt je doplněn výjimečným produktem: speciálně vyvinutý aktivátor Polyactive SB optimálně připravuje plastový podklad pro povrchovou úpravu. Čisticí a odmašťovací látka díky svému antistatickému účinku slouží jako ideální pojivo. Takže barevná vrstva Polycolor odolá i bombě!

Nepředstavitelné možnosti

Aplikace je pro výrobce zcela nekomplikovaná, ale designu otevírá zcela nové možnosti: může být splněn každý požadavek, co se barvy týče, ať už RAL nebo NCS odstínů. Přidání různých past umožňuje dokonce texturované povrchy. Kromě toho může být barva vybavena speciální funkcí proti zahřívání Anti-heat, která výrazně snižuje povrchovou teplotu na přímém slunečním světle, a tak brání obávané deformaci u plastových oken. A v neposlední řadě i extrudovaná těsnění mohou být lakována okamžitě po testu adheze!

SKZ Certifikát

Vynikající kvalita systému Polycolor byla nedávno potvrzena úplně jednoznačne: Renomované centrum plastů SKZ testovalo a certifikovalo nátěr na odolnost vůči povětrnostním vlivům, barevnou stabilitu a snížení zahřívání profilů

Při nanášení nátěrů se mohou výrobci dřevěných nabo plastových oken spolehnou na ADLER na 100 %!

 

 

© by adler-lacke.com