Regionální šampion

Srdce ADLER bije ve Schwazu. Od svého založení v roce 1934 rodinný podnik byl a zůstane zakořeněn ve své tyrolské domovině.
14. 9. 2022

Zde se každý rok vyrobí každý z přibližně 22 000 000 kilogramů barev, zde jsou všechny produkty testovány v drsném alpském klimatu, zde ADLER nachází zaměstnance, kterým proudí barva v žilách – a právě zde je k dispozici ADLER – spolehlivý partner, když je požadována podpora kulturních, sportovních a sociálních projektů. Příkladný závazek společnosti ADLER vůči regionu byl nyní oceněn Cenou tyrolského regionu 2022. Tímto oceněním RegionalMedien Tirol jako organizátor oceňuje „iniciativy a projekty, které přispívají ke zlepšení kvality života v regionu“.

ADLER - V našich žilách proudí barva

Se zhruba 670 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Společnost založenou v roce 1934 Johannem Berghoferem, dodnes rodinný podnik, řídí ve třetí generaci Andrea Berghoferová. Téměř 21 000 tun barvy každoročně opouští továrnu ve Schwazu a dostává se k zákazníkům ve více než 30 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Holandsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (AT). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 100% klimaticky neutrální. Společnost ADLER snížila svou ekologickou stopu na minimum pomocí mnoha opatření. Zbytkové emise, kterým se i navzdory všem těmto opatřením nelze vyhnout, kompenzuje společnost ADLER koupí uznávaných certifikátů o ochraně klimatu, čímž pomáhá financovat nové projekty v oblasti ochrany klimatu.

© by adler-lacke.com