Samoléčebné povrchové úpravy, digitální tisk, přirozený vzhled: ADLER se na oknařském veletrhu Fensterbau Frontale postaral o nejedno překvapení

„Zájem byl ohromný, veletrh mimořádně úspěšný.“ Takovýmto pozitivním výrokem ohodnotili jubilejní ročník Fensterbau Frontale experti ze světa oken z firmy ADLER. „Náš stánek navštívilo obrovské množství návštěvníků z různých častí světa, poptávka po inovativních možnostech lakování byla skutečně ohromující,“ vyjádřil své nadšení vedoucí oddělení prodeje oknařskýh produktů Richard Mölk. Mimořádnému zájmu se těšila zejména jedinečná novinka, kterou ADLER na veletrhu přestavil poprvé: Samoléčebná povrchová úprava oken AQUAWOOD INTERCARE SH, která výrazně prodlužuje životnost dřevěných oken. Přidaná hodnota pro výrobce oken a jejich zákazníků!
3. 4. 2018

Návštěvníci s nadšením přijali i novou povrchovou úpravu Aquawood Nativa: Tento ultra matný a transparentní lak na okna od společnosti ADLER působí na oknech dojmem neopracovaného dřeva, a tím dokonale splňuje všechny současné požadavky v oblasti interiérového designu. "Budoucnost patří oknům, které odolávají vyleštění i při vysokém stupni zatížení, vyznačují se sametově-matným povrchem a působí jako skutečně vysoce hodnotný nábytkový kousek," zdůrazňuje vedoucí oddělení výzkumu v Adler Markus Fessler.

Třpytivý efekt
Skvělým doplňkem k mimořádně žádaným stříbrošedým dřevěným fasádám jsou dřevohliníková okna s povrchovou úpravou Aquawood DSL CARAT. Okenní lazura se svými třpytivými efektními pigmenty zajistí oknům elegantní metalický lesk. "Naopak, v případě vchodových dveří se mimořádné oblibě těší zejména efekt starého dřeva, pro který máme rovněž k dispozici různorodé možnosti provedení," říká Bernhard Schiffthaler, ADLER Key-Account-Manager pro výrobu oken a dřevostavební průmyslový segment.

Vize do budoucna
Nebyly to však jen nové produkty, které ADLER postavily do pozice lídra ve světě inovací. Hodně se diskutovalo i o tzv. potištěných oknech. "S tímto vzrušujícím tématem budoucnosti jsme opravdu pootevřely pomyslné dveře nových možností," říká vedoucí prodeje pro německý trh Marco Schlemmer. Významní výrobci oken si v současnosti pohrávají s možností digitálního potisku různorodých motivů na okna - a ADLER jim v této souvislosti dokáže dodat perfektní báze.

Jsme žádaní
Návštěvníci stánku ADLER na veletrhu ocenili i použití moderních technologií přímo na místě. "Mnozí využili možnost informovat se o novinkách prostřednictvím videí na digitálních displejích - tato možnost elegantně doplňovala osobní rozhovory," říká Schiffthaler. Nadále s radostí konstatujeme, že ADLER opět potvrdil, že je firmou "činu": "Už teď se těšíme na předváděcí akce, které jsme dohodli zrealizovat v nejbližších týdnech," vyjádřil své nadšení do budoucna Schiffthaler.

© by adler-lacke.com