Setkání stolařů a výrobců z Česka a Slovenska v ADLER-Werk v Rakousku

V termínu 25. až 26. ledna se v prostorách sídla mateřské společnosti ADLER-Werk v rakouském městě Schwaz uskutečnilo přátelské setkání a školení výrobců nábytku, oken a dřevostaveb z České a Slovenské republiky.
2. 2. 2024

Tato dvoudenní událost poskytla účastníkům z řad zákazníků dceřiných společností ADLER Česko a ADLER Slovensko možnost výměny zkušeností a poznatků z oboru, ale také napomohla k posílení mezinárodních vazeb a obchodních partnerství.

Odborné školení, které bylo součástí programu, se zaměřilo na trendy a technologie v oblasti povrchové úpravy. Účastníci měli možnost seznámit se s inovativními postupy a nejnovějšími vodou ředitelnými materiály pro povrchovou úpravu jejich výrobků v přednáškové části semináře. Praktickou část akce pak vedl tým technických specialistů ADLER, kteří účastníkům názorně předvedli správné provedení přípravy podkladu před aplikací povrchových úprav a poté i samotnou aplikaci mořidel, barev, laků.

Jedním z vrcholů setkání byla také komentovaná prohlídka celého výrobního areálu společnosti ADLER. Účastníci tak měli možnost nahlédnout do zákulisí centrály celé společnosti a také se seznámit s výrobním procesem jejích produktů, který probíhá výhradně v této továrně v Rakousku.

Večerní společenská událost pak nabídla účastníkům prostor pro volnou diskuzi o aktuálních výzvách a možnostech v jejich oboru. Setkání se tak stalo nejen místem pro vzdělávání a sdílení zkušeností pro posílení konkurence schopnosti a kvality výroby zákazníků ADLER z České a Slovenské republiky, ale také místem pro navazování nových kontaktů a utužování stávajících partnerství.

© by adler-lacke.com