Skvělé kino na SICAM: blíží se superhrdinové ADLER

Kde se setkávají neviditelní, transformující umělci a nejsilnější chlapi? V kině? V komickém vesmíru? Kdepak! Létají na mezinárodní veletrh nábytku SICAM v Pordenone! Pokud chcete zažít skutečné superhrdiny živě, měli byste si na podzim naplánovat návštěvu stánku předního rakouského výrobce barev ADLER (stánek B2 / hala 9). Nejnovější výrobky pro povrchový design přesvědčí neuvěřitelnými superschopnostmi.
2. 10. 2019

Navenek tvrdý ...

Díky superhrdinům ADLER z plechovky je možné snadným způsobem zachytit i ocelový lesk: to, co zve na vzpírání na veletrhu, není skutečné rezavé železo. Vypadá a při dotyku je cítit stejně: efektový nátěr ADLER Aqua-Pure-Metal změnil dřevo na klamně skutečný kov. Stejně rychle se tento přizpůsobivý materiál ADLER Bluefin Pure-Concrete přioděje do betonu.

... uvnitř jemný

Skuteční superhrdinové nevypadají pouze dobře, ale jsou také silní. Stejně jako Aduro Softmatt od společnosti ADLER, který dokonale chrání před všemi těžkostmi každodenního života, ale pod tvrdou skořápkou skrývá jemné jádro: navzdory vysoké odolnosti jsou povrchy nábytku povrchově upravené Aduro Softmatt na dotek úžasně sametově jemné. Bluefin Pigmosoft to také dokáže - ale barvou! Je transformačním umělcem mezi barvami, má vždy nejmódnější tón a má dokonce i magické schopnosti: otisky prstů a škrábance zmizí díky jeho samoregeneračním schopnostem přes noc, jakoby mávnutím kouzelného proutku.

Rychlý jako blesk

Rychlost je silnou stránkou produktu Bluefin Pure-Wood, Bluefin Rocketfill a nového produktu Innolux Vita-Oil. Umožňují zpracovatelům dosáhnout maximální účinnosti procesu povrchové úpravy. Pokud jde o technologii nanášení nátěrů, ve společnosti ADLER budou dohlížet i hrdinové budoucnosti: návštěvníci se mohou seznámit s nejnovějšími technologiemi, jako jsou technologie digitálního embosování a excimerové technologie.

Tedy: utkejte se se svými superhrdiny ADLER na veletrhu SICAM v italském Pordenone, 15. - 18. října, v hale 9, stánek B2.

© by adler-lacke.com