Špičková ochrana dřeva od společnosti ADLER - s žádaným matným vzhledem

Ochrana dřeva má jméno: Pullex! Každý, kdo chce dlouhodobě chránit a zušlechtit balkóny, přístřešky, ploty nebo zahradní altány, se spoléhá na vysoce kvalitní produkty od společnosti ADLER - která nejen drží krok s nejnovějšími technologiemi, ale má je také na špičkové úrovni! Protože ani během tohoto mimořádného léta přední rakouský výrobce prostředků na ochranu dřeva, laků a barev v žádném případě nezahálí, ale je v top formě: tyrolská rodinná společnost uvádí na trh novou matnou lazuru Pullex Top-Mattlasur.
3. 8. 2020

Úspěšný příběh

Za vznikem nového produktu stojí téměř 15-letý příběh úspěšného produktu: od svého uvedení na trh v roce 2006 byl a je Pullex Top-Lasur jedním z nejvyhledávanějších produktů na povrchovou úpravu dřeva pro náročné kutily a odborníky na kvalitu. Ať už jde o nový nátěr nebo renovaci, hodně truhlářů a kutilů rádo používá lazuru na dřevo od společnosti ADLER s tixotropními vlastnostmi (t. j. nestékavou), a tudíž obzvlášť snadno použitelnou, která zaručuje vynikající ochranu před povětrností. Avšak požadavky se časem změnily: "I když v minulosti byly populární lesklé povrchy, v oblasti Alp je nyní vysoce žádaný matný nátěr," říká Markus Fessler, vedoucí vývoje ADLER pro stavební nátěry. Přirozenost je magické slovo - dřevo by mělo vypadat co nejpřirozeněji. ADLER samozřejmě zohledňuje tento požadavek zákazníka, a pro tento účel vyvinul matnou lazuru Pullex Top-Mattlasur

Více výhod

Díky nové zmatňující technologii vytváří tato lazura na dřevo obzvláště elegantní, matné a přirozené povrchy. Nechává otevřené póry a je tenkovrstvá, proto nedochází k jejímu odlupování. Zaručuje tedy nejlepší dlouhodobou ochranu před povětrností. Do vývoje nového produktu však byly zabudovány i další výhody: matná lazura Pullex Top-Mattlasur je ještě odolnější proti kapání a stékání. "Díky naší inovativní tixotropní technologii se lazura během míchání zkapalní, a pak se opět stává hustší - to znamená, že se dají snadno natírat i povrchy nad hlavou," vysvětluje Fessler. Pullex Top-Mattlasur se kromě jednoduchého zpracování vyznačuje i univerzální použitelností: "Lazura Pullex Top-Mattlasur je vhodná na nové a údržbové nátěry, ale i na renovace", zdůrazňuje odborník na ochranu dřeva ADLER. Nový špičkový produkt od společnosti ADLER je již nyní k dispozici. Takže pokud se vám líbí matné povrchy, měli byste raději vzít do ruky štětec, než ležet v houpací síti!

ADLER - V našich žilách proudí barva

Se 620 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Společnost založená v roce 1934 Johannem Berghofer je dodnes rodinný podnik, za již třetí generaci ji řídí Andrea Berghoferová. Každoročně opouští továrnu ve Schwazu téměř 18 000 tun barvy a dostává se k zákazníkům ve více než 25 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Holandsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (AT). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 100% klimaticky neutrální.

© by adler-lacke.com