ZUUUUMMMM: Superhrdinové firmy ADLER na Interzum

Dávejte pozor! Ať už se jedná o super měkké kouzelníky pro regeneraci, houževnaté měnící se umělce nebo futuristické světelné tvary - tým superhrdinů společnosti ADLER vzbudí zájem návštěvníků veletrhu Interzum v Kolíně nad Rýnem. Ve dnech 21. až 24. května předvede rakouský výrobce barev všechny siláky svého hrdinského týmu v hale 10.2, stánek C038.
20. 3. 2019

Měkký

Nádherné barvy jako chameleon, super měkký a s regeneračními schopnostmi: to je ADLER Bluefin Pigmosoft. Hluboce matný pigmentovaný lak je v sortimentu vodouředitelných laků, měkký na dotek, ale přitom tvrdý. Je měkký, bez ohledu na to, jak moc se napínal, nebo je poškrábaný. Pokud se jeho dokonalý matný barevný povrch  přece jen poškodí, jednoduše se regeneruje - zuuuummm - sám přes noc.

Tvrdí chlapci

Dřevo kam se podíváte! Náhle se však objeví neuvěřitelný ADLER Aqua-Pure-Metal a - zuuuummm - promění vše v reálný kov. S obsahem 90% železných částic může tento Iron man vypadat i staře. Je však také pravým džinem z láhve. Výrobci nábytku si od něj mohou přát cokoliv: zlato, cín, bronz, měď - vše, co si vaše srdce přeje. S různými přísadami Aquafix se ADLER Holz promění v jakýkoliv kov. A pokud se vám nelíbí tvrdý kov, můžete mít beton. Přirozeně jen na povrchu, protože skutečný ADLER beton ze stříkací pistole opravdu funguje.

Hrdinové budoucnosti

Návštěvníci veletrhu prostě věřili, že se budou ještě v roce 2019 a - zuuuummm - setkávají se se světelnou podobou budoucnosti ADLER. Řada ADLER Innolux umožňuje povrchovou úpravu nábytku zcela novými technologiemi: Matt bez matovacího prostředku, například pomocí excimerových paprsků a ADLER Innolux Exc. nebo haptické 3-D efekty díky Innolux TOPCOAT DLE; nebo vysoce odolné panely v super-účinném inertním nátěru s Innolux TOPCOAT Inert. Přibližte se na Interzum do Kolína nad Rýnem a zažijte ADLER super hrdiny z plechovky zblízka na dotek. Od 21. do 24. května 2019, hala 10.2, stánek C038.

 

© by adler-lacke.com