Ⓒ Copyright 2016 STRAZYNSKI STUDIO
Nábytek

Nadčasově hodnotná GURMÁNSKÁ KUCHYNĚ

Představte si, že dostanete dárek; malou, jednoduchou krabičku. Otevřete ji a v ní září jemný šperk. Přesně tak to mají zákazníci polské společnosti Halupczok, když otevřou dveře do své kuchyně. S novým designem „Marrone“ vytvořil Halupczok kuchyň jako klenotník - z drahých kovů z plechovek ADLER. Na veletrhu „warsaw home“ okouzlila návštěvníky svou nádherou.

© STRAZYNSKI Studio

Senzační

Není divu, protože se zdá, že vystavený kousek září zevnitř ven. Jedná se o „gurmánskou kuchyni“ ve dvojím smyslu: zde začíná luxus nejen v hotovém menu, ale již v samotné kuchyni: jasné, moderní formy, centrální kuchyňský blok, skříňky od podlahy ke stropu, žádné kliky, žádné ozdůbky - a přesto neuvěřitelně účinné. Tento okouzlující efekt, speciální působení a design v povrchové úpravě: pravý kov! Avšak z cínu. Šéf společnosti Adrian Halupczok chtěl pro nový model něco senzačního a našel ho v efektním sortimentu barev ADLER. Jeho nadřízený ve společnosti ADLER Polska, Wojciech Wodecki, říká: „Halupczok je lídrem v oblasti kvality a inovací. Takový zákazník klade vysoké nároky. Pokud je dokážete splnit a společně najít jedinečné řešení, jako je tato bronzová kuchyně, bude vás to velmi těšit. “A takto to vypadá: Čela jsou lakovaná ADLER Aqua-Pure-Metal v bronzu, povrchová úprava, která se z 90 % skládá z pravého kovu. Nejenže to vidíte, ale také to i cítíte, což dává kovovému efektu nesrovnatelnou hodnotu. Lesklý vrchní lak Tiropur NG tento efekt podtrhuje.

Okouzlující

Kouzelná je také hra s podkladem. Na zadní stěně byly zpracovány MDF desky. Bronzový efekt se zde vyskytuje rovnoměrně a ploše, a díky tomu vypadá zeď klidně a vznešeně. Pro kuchyňský blok si pan Halupczok vybral živý, mramorově strukturovaný povrch, všechny jehož strany se bronzově lesknou a tím dodává masivnímu bloku lehkost. Že má metalická povrchová úprava okouzlující účinek i na pravé dřevo, ukazují boční skříňky: Zde byl kartáčovaný dub zcela odlit do bronzu, který spojuje nejkrásnější vlastnosti dřeva a kovu do něčeho nového, velkolepého, ale zcela přirozeného. Nový model navržený návrhářkou Annou Dzierżanowskou si již zákazník nainstaloval a v práci je dalších pět objednávek - kuchyně jako šperk - nápad se stal úspěšným: vynikající, elegantní, efektivní, ale nadčasový!

www.meble-halupczok.pl

© by adler-lacke.com