ADLER? IDEÁLNÍ! Renomovaný výrobce oken se při prestižním projektu Urbansmühle spoléhá na Aquawood Nativa

Mlýn chrastící na prudkém potoku? V žádném případě! V Hattersheim už nic nerachotí. Žádné mlýny - a rozhodně ani žádná okna! Protože v nové obytné čtvrti, která se staví kolem bývalého Urbansmühle, jsou zabudovány pouze nejkvalitnější okna. Expert Frank Krainhöfner už použil 250 prémiových okenních jednotek od renomovaného výrobce IDEAL Fensterbau Weinstock GmbH. Všechny bodují elegantním vzhledem a nejvyšší kvalitou - protože IDEAL při povrchové úpravě dřevo-hliníkových dubových oken spolehl na produkt Aquawood Nativa od společnosti ADLER.
4. 1. 2021

Historie prezentována moderním způsobem

Přírodní matná lazura na dřevo na bázi vody od společnosti ADLER zajišťuje obzvlášť přirozeně vypadající povrch. Okna vypadají jako kus nábytku - a jsou stále dobře chráněny. Ideální pro projekt, jako je Urbansmühle, kde se v současnosti staví vysoce kvalitní byty: dvě bývalé budovy mlýna a dvě nové budovy jsou seskupeny kolem náměstí v rozvíjející se příměstské komunitě mezi Frankfurtem a Mohučí, které šikovně přijímají svůj historický styl a jsou elegantně moderní. Architektce Mileně Knap-Gradingerovej, Reinhardu Uttenweilerovi ze společnosti Hawobau, Rapp Architects a realizační firmě f.m.a. bau GmbH se podařilo dokonalé plánování.

Vnější ochrana, vnitřní hodnota

Projekt městského rozvoje zaujme nejen přitažlivým exteriérem, ale také svými vnitřními hodnotami. Na budovy jsou použity pouze špičkové materiály - například dřevo-hliníková okna série "PLANO" od firmy Ideal Fensterbau Weinstock. Jeho přesvědčivý vzhled obzvlášť dobře zvýrazňuje úzký, vysoce dimenzovaný design fasády. Pokud jde o materiál, výběr padl na dub, jednu z najtrvácnejších, nejcennějších a nejoblíbenějších dřevin nejen při výrobě oken, ale i při zařizování interiéru. Proto okenářského profesionálové přišly s lazurou Aquawood Nativa od společnosti ADLER, díky které vypadají okna jako jemné kusy nábytku, a tak dokonale harmonizují se stylovým nábytkem. Architekti a stavitelé se vědomě rozhodli ve prospěch modelu okna s puristický povrchovou úpravou: zevnitř se zachovává přírodní charakter cenné suroviny, vnější hliníkový povrch zajišťuje trvanlivost. Když se první majitelé brzy nastěhují do svých elegantních loftových apartmánů, mohou si vychutnat nejen výhled z okna, ale také okno samotné!

ADLER - V našich žilách proudí barva

Se 620 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Společnost založená v roce 1934 Johannem Berghofer je dodnes rodinný podnik, za již třetí generaci ji řídí Andrea Berghofer. Každoročně opouští továrnu ve Schwazu téměř 18 000 tun barvy a dostává se k zákazníkům ve více než 25 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Holandsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (AT). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 100% klimaticky neutrální.

© by adler-lacke.com