Využijte zkušenosti společnosti ADLER! Ať už jde o VACUMAT©, polévací stroj, stříkací robot nebo navalování, bez ohledu na to, jaký způsob aplikace si vyberete, poradíme vám s výběrem produktu pro vaše zařízení!

Průmyslová povrchová úprava je vysoce technická oblast. Pro vás jako výrobce je podstatný bezchybný koncový produkt - u něj to všechno začíná i končí. Výběr správného průmyslového nátěru je pouze jednou částí vícestupňového procesu. Při výběru vhodného nátěrového systému je třeba zohlednit řadu technických a procesních proměnných. V aplikačním zařízení je třeba použít produkty sladěné s typem zařízení a povrchovou úpravou tak, aby se co nejlépe naplnili specifikace zákazníka a požadavky na konečný výkon. Kombinace zařízení a povrchové úpravy tak vytváří dokonalý finální produkt.

Poskytujeme přehled našich odborných znalostí v oblasti průmyslového nanášení laků na bázi vody a rozpouštědel, olejů a mořidel. Využijte naše know-how pro plánování zařízení pro průmyslové lakování ve vašem podniku!

© by adler-lacke.com