Čistá radost pro PURisty: Aduro Isofin od ADLERa

Dnešním designovým trendem je přirozená krása. V designu máme rádi čisté křivky a autentické materiály. A to i když přijde na bydlení. Proto je dřevo vyhledávanou hvězdou na scéně nábytku: čistá krása ve své nejčistší podobě. Novým zesvětlujícím lakem Aduro Isofin ADLER tuto přírodní krásu nejen více zdůrazníte, ale i dlouhodobě udržíte!
10. 8. 2020

Silný charakter

Pro svůj dokonalý "Nude look" (přirozený, "nahý" vzhled) sáhnou umělci do kouzelné skříňky s make-upem a svou přirozenou krásu zvýrazní několika jednoduchými triky. ADLER to stejně tak dělá se dřevem. Protože dřevo je také nejkrásnější ve svém přírodním vzhledu. Bez povrchové úpravy však rychle ztrácí své přednosti:

  • Vystavení světlu způsobuje, že dřevo tmavne,
  • na nechráněný povrch snadno přilnou nečistoty
  • a je náchylné na mechanické nebo chemické poškození.

Aby se tomu zabránilo, vyvinuli odborníci společnosti ADLER produkt Aduro Isofin. Nový tansparentný lak má zesvětlující účinek a zachovává tak surový přírodní charakter neupraveného dřeva. Povrch vypadá jako by byl neošetřený, ale zároveň je dobře chráněn před chemickými a mechanickými vlivy.

Ušlechtilý

Aduro Isofin je vhodný zejména na světlé druhy dřeva jako je smrk, javor nebo dub. A tímto dvousložkovým PUR-lakem lze zvýraznit pomocí povrchové úpravy také staré dřevo. Zesvětlující lak zajišťuje elegantní vykreslení pórů a ušlechtilý efekt matného vzhledu. Díky optimálnímu množství aditiv na ochranu před slunečním zářením dlouhodobě zabraňuje žloutnutí a tmavnutí dřeva. Kromě toho je použití tohoto PUR materiálu vyvinutého v laboratoři ADLER, stejně jako všech produktů ADLER, mimořádně jednoduché a příjemné. Může se nanášet "lak na lak" a rychle schne. Mezibrus a vrchní nátěr je možné provést již dvě hodiny po nanesení základního nátěru. Z produktu Aduro Isofin budou mít tesaři a jejich zákazníci jen čistou radost!

ADLER - V našich žilách proudí barva

Se 620 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Společnost založenou v roce 1934 Johannem Berghofer, dodnes rodinný podnik, řídí ve třetí generaci Andrea Berghoferová. Téměř 18 000 tun barvy každoročně opouští továrnu ve Schwazu a dostává se k zákazníkům ve více než 25 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Holandsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (AT). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 100% klimaticky neutrální.

© by adler-lacke.com