Udržitelné, inspirativní a inovativní povrchy od společnosti ADLER na veletrhu Interzum

Milujeme přírodu - a příroda miluje nás: protože díky důsledně ekologickým nátěrovým řešením pomáhá ADLER chránit naše nejcennější bohatství. A tím více než naplňuje megatrend "udržitelnosti" na předním světovém veletrhu Interzum, který se bude konat v Kolíně nad Rýnem od 9. do 12. května 2023. Přesvědčte se sami na stánku ADLER F020 v hale 05.2 - bude se vám líbit!
14. 4. 2023

Přední rakouský výrobce nátěrových hmot ADLER se z lásky k přírodě vždy choval udržitelně - dávno předtím, než se tento pojem stal módním slovem. Společnost ADLER vyvinula své první laky na vodní bázi již v 70. letech 20. století a dnes je lídrem v oblasti ekologických nátěrů dřevěných povrchů. Na veletrhu Interzum společnost ADLER opět demonstruje svou průkopnickou roli a představuje zelenou řadu ADLER, komplexní sortiment výrobků, který splňuje nejvyšší standardy z hlediska ochrany životního prostředí, zdraví a bezpečnosti a trvanlivosti. Ať už se jedná o přírodní oleje nebo chytré laky na vodní bázi - s povrchy od společnosti ADLER si udržitelnost s nepřekonatelným vzhledem najde cestu do domovů zákazníků.

Touha po dřevu

ADLER ukazuje, jak lze dnes zušlechťovat a kombinovat všestranné a krásné povrchy nábytku. Neobvyklé efektní laky slouží jako inspirace, stejně jako kolekce "woodboards", které byly sestaveny ve spolupráci s renomovaným architektem. Vysoce kvalitní materiály byly dokonale sladěny z hlediska barvy, vzhledu a textury. Moderní technologie povrchové úpravy, na které se ADLER zaměřuje se svou nabídkou inovativních produktů, rovněž povzbuzujících poptávku po laku. Calandar Coating Inert, excimerové lakování, digitální tisk a digitální embosování nabízejí nábytkářskému průmyslu zcela nové možnosti povrchového designu. Kromě toho ADLER boduje těmi nejkrásnějšími módními barvami - je snadné se do nich zamilovat!

ADLER - V našich žilách proudí barva

Se zhruba 720 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Společnost založenou v roce 1934 Johannem Berghoferem, dodnes rodinný podnik, řídí ve třetí generaci Andrea Berghoferová. Téměř 21 000 tun barvy každoročně opouští továrnu ve Schwazu a dostává se k zákazníkům ve více než 30 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Holandsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (AT). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 100% klimaticky neutrální. Společnost ADLER snížila svou ekologickou stopu na minimum pomocí mnoha opatření. Zbytkové emise, kterým se i navzdory všem těmto opatřením nelze vyhnout, kompenzuje společnost ADLER koupí uznávaných certifikátů o ochraně klimatu, čímž pomáhá financovat nové projekty v oblasti ochrany klimatu.

© by adler-lacke.com