Vše nazeleno – s ADLERem na Holz-Handwerk!

Na semaforech svítí konečně zelená - a ADLER může na veletrhu Holz-Handwerk v Norimberku od 12. do 15. července 2022 opět předvést, že "ZELENÁ barva nám proudí v žilách!"
25. 5. 2022

Protože přední rakouský výrobce barev, mořidel a nátěrů na okna se plně zavázal k udržitelnosti a na průmyslovém setkání představuje svůj všestranný program zcela "zelených" barev: Na stánku 414 v hale 10.1 se zaměřujeme na ekologické šetrné vodou ředitelné barvy a nátěry oceněné zelenou značkou green-Label.

Zelená, zelená, zelená...

ADLER ukazuje, jak mohou výrobci nábytku a oken konečně také využít něco zeleného - použitím udržitelných nátěrů ADLER! Protože tak přispívají nejen k ochraně životního prostředí a klimatu, ale mohou svým zákazníkům zaručit i zdravější prostředí pro jejich život. Všechny zelené produkty jsou objektivně testovány a certifikovány podle tří kategorií: Životní prostředí, Zdraví a bezpečnost a Životnost. Zejména poslední jmenovaný je často podceňovanou, ale zásadní součástí udržitelnosti: vysoce kvalitní nátěry zajišťují, že zboží může být používáno déle. To snižuje spotřebu zdrojů a náklady na renovaci. A když už mluvíme o snižování: Přechod na vodou ředitelné barvy má pro dřevozpracující společnosti ještě více výhod. Díky nižšímu nanášenému množství a nižším nákladům na čištění pracovních pomůcek a likvidaci zbytků zpracovatelé barev na vodní bázi ušetří i tímto způsobem! A pokud jde o odolnost, uživatelskou přívětivost a vzhled a haptiku, lakování vodou ředitelnými barvami je nyní skutečně „celé v zeleném“: díky inovativním a vysoce kvalitním barvám a lakům ADLER jde vše podle plánu - a zeleně!

Prostě dvakrát lepší

Namísto samostatného vystoupení na Fensterbau Frontale, které se koná ve stejnou dobu, prezentuje ADLER letos svou všestrannou odbornost v oblasti nátěrových hmot na veletrhu Holz-Handwerk. Na stánku ADLER mohou návštěvníci také očekávat četné produktové a technologické novinky z oblasti oken a stavebnictví, jako je nový protipožární nátěr ADLER Pyrolan. Nebo ADLER Histo-System, který byl speciálně vyvinut pro renovaci historických špaletových a složených oken: Protože není nic zelenějšího, než když se stará budova bude díky rekonstrukci používat déle! Kdo nyní věří, že ADLER se jen tak vychloubá, měl by se přesvědčit na vlastní oči – od 12. do 15. července v hale 10.1 | Stánek 10.1-414 na veletrhu Holz-Handwerk v Norimberku!

ADLER - V našich žilách proudí barva

Se zhruba 670 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Společnost založenou v roce 1934 Johannem Berghoferem, dodnes rodinný podnik, řídí ve třetí generaci Andrea Berghoferová. Téměř 21 000 tun barvy každoročně opouští továrnu ve Schwazu a dostává se k zákazníkům ve více než 30 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Holandsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (AT). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 100% klimaticky neutrální. Společnost ADLER snížila svou ekologickou stopu na minimum pomocí mnoha opatření. Zbytkové emise, kterým se i navzdory všem těmto opatřením nelze vyhnout, kompenzuje společnost ADLER koupí uznávaných certifikátů o ochraně klimatu, čímž pomáhá financovat nové projekty v oblasti ochrany klimatu.

© by adler-lacke.com