Průmysloví výrobci

ADLER - Váš partner pro inovace

VYTVÁŘÍME INDIVIDUÁLNÍ A EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ POVRCHOVÉ ÚPRAVY PRO VŠECHNY SÉRIOVÉ VÝROBKY

Od nízkoemisních průmyslových povrchových úprav až po nové technologie, jako je excimerové lakování a digitální embosování. ADLER je vždy o krok napřed. Kromě odborných znalostí poskytujeme našim zákazníkům z řad průmyslových výrobců také individuální podporu a poradenství a navrhujeme systémovou povrchovou úpravu jejich výrobků na míru. Rádi také pomůžeme s optimalizací výroby a lakovací linky.

ADLER byl vždy průkopníkem v oblasti vodou ředitelných systémů pro lakování oken v seriové výrobě. Výrobcům oken nabízíme dokonale vyladěné profesionální vodou ředitelné systémy: jedinečný sortiment krycích a lazurovacích povrchových úprav, které dosahují nejvyšší úrovně stability, trvanlivosti a dlouhodobé trvanlivosti.

U ADLER najdete také vodou ředitelné produkty pro povrchovou úpravu dřevostaveb. Produktová řada Lignovit na dřevostavby byla speciálně vyvinuta pro potřeby sériové výroby montovaných domů a dřevařského průmyslu. Díky jedinečným vlastnostem přizpůsobeným průmyslové výrobě jsou produkty z řady Lignovit vhodné pro různé typy aplikací a zajišťují dlouhodobou životnost dřeva v interiéru i exteriéru.

© by adler-lacke.com