Dále filtrovat
Zvolte prosím detaily pro upřesnění výsledku.

Vaše výsledky

Příprava
© ADLER

Efektivní čistič, osvěžovač a prostředek na odstraňování šedi pro zvětralé a zašedlé dřevo, plasty, kámen a zdivo je vhodný pro kutily i komerční použití. Mírně tixotropní produkt na bázi kyseliny šťavelové funguje jako účinný čisticí, odšeďovač a rozjasňovač a pomocí bělidla vrací dřevu jeho původní barvu. Produkt je biologicky odbouratelný. Znečištění a zabarvení dřeva z kovů lze jemně odstranit. Neporušené barvy zůstanou zachovány.

Nový produkt, nahrazuje starší verzi Holzentgrauer.

Ochrana dřeva - lazurovací
© ADLER

Tenkovrstvá rozpouštědlová ochranná lazura na dřevo obsahuje účinné biocidní složky pro použití na dřevo v exteriéru.
Je to impregnace, základní a vrchní nátěr v jednom produktu. Lazurou Pullex 3in1-LASUR můžete vytvořit přirozené, matné povrchy s rovnoměrným zabarvením.
Poskytuje dřevu dobrou odolnost proti vodě a dlouhou životnost povrchu. Při zvětrávání povrchu se neodlupuje.

© ADLER

Olej Pullex Holzöl je určen na svislé dřevěné konstrukce v exteriéru. Je bohatý na pojiva na bázi modifikovaných olejů. Má velmi dobrou penetrační schopnost a speciální, vysoce účinné pohlcovače UV-záření. Chrání povrch před zamodráním a napadením dřevokaznými plísněmi.

© ADLER

Univerzální rozpouštědlová lazura bez aromatických látek je určená k natírání na dřeva v exteriéru. Lazura je vhodná pro nové nátěry i renovace. Při vystavení povětrnostním vlivům nedochází k odlupování. Dlouhá otevřená doba umožňuje natírání bez problémů.
Kombinace moderních pojiv, vysoký podíl sušiny a aktivní UV-filtry zaručují dlouhodobou ochranu proti povětrnostním vlivům. Díky vyššímu obsahu pevných látek lazura šetrná k životnímu prostředí.

© ADLER

Rozpouštědlová impregnační lazura s obcahem účinných biocidních látek je určena k natírání dřevěných konstrukcí v exteriéru. Moderní barevné odstíny vytváří stříbřitý kovový vzhled dřeva nebo patinový efekt. Speciální pigmenty zajišťují při působení povětrnostních vlivů stříbřitý patinový efekt. Obzvláště výrazný rustikální vzhled a vzhled starého dřeva vytváří na hrubě řezaném, kartáčovaném a sekaném dřevě.


Nátěr se při působení povětrnostních vlivů neodlupuje se a zachovává paropropustnost dřeva.

© ADLER

Tenkovrstvá lazura s neodkápavací a nestékavou úpravou, která slouží k novým nátěrum a renovaci dřeva v exteriéru. Tato lazura na dřevo má vynikající uživatelské vlastnosti, reguluje vlhkost dřeva a je vysoce prodyšná. Lazura na dřevo se vyznačuje velmi dobrou penetrační schopností a dlouhodobě chrání proti modrání, plísním a napadení dřevokaznými houbami. Je šetrná k životnímu prostredí díky vyššímu obsahu sušiny.

Ideální systémový partner pro renovaci dřeva v exteriéru je Pullex Renovier-Grund.

Ochrana dřeva - krycí
© ADLER

Krycí vodouředitelná lazura je vhodná k barevnému lakování nového dřeva nebo zesvětlení starého dřeva v exteriéru. Lazura je prodyšná, odolná proti UV záření a chrání proti zamodrání a proti dřevokazným houbám.

© ADLER

Univerzální polomatná rozpouštědlová krycí lazura je určena na dřevo v exteriéru. Vytváří prodyšné povrchy s velmi dobrou odolností proti vodě a povětrnostním vlivům.

Produkt je šetrný k životnímu prostředí díky vysokému obsahu pevných látek a bezolovnatému laku použitelnému jako rozpouštědlo.

Ideální systémový partner pro renovaci dřeva v exteriéru je Pullex Renovier-Grund.

Ochrana dřeva - základování
© ADLER

Rozpouštědlová impregnace je vhodná pro ochranu dřeva v exteriéru při nových nátěrech. Produkt je bez aromátů. Obsahuje rozpouštědla a ochranné biocidní látky. Poskytuje dřevu nejlepší ochranu proti zamodrání, napadení dřevokaznými houbami a hmyzem. Jednoduše se zpracovává.

© ADLER

Renovační polokrycí impregnační základ egalizuje a zesvětluje dřevěný podklad. Je určen pro základování silně zvětralého dřeva v exteriéru.  Neobsahuje aromáty. Obsahuje biocidní účinné látky pro ochranu dřeva proti škůdcům.

© by adler-lacke.com