Chcete rychle a efektivně natírat hladké povrchy, jako jsou dveře nebo parkety? Pak je pro vás lakování pomocí polévacího stroje pravděpodobně tou správnou metodou aplikace.

Polévací stroje se používají se hlavně k lakování dílců ve výrobě dveří, kuchyní nebo interiérů a také k lakování parketových podlah:

Odvětví Oblast použití Systém aplikace
Výroba nábytku, kuchyní, 
interiérové zařízení, výroba panelů, atd.

Ideální pro průmyslové lakování:
interiérových dveří, parket, panelů 

Vhodné také pro: 
Pivní stoly, kuchyňská dvířka, nábytek do obývacího pokoje (včetně stolů, lavic, koupelnového nábytku), postele, schody, dřevěné obklady (vnitřní obložení atd.), fasády (panely)

Rozpouštědlový systém
100% UV laky 
Vodouředitelné UV laky 

 

Výhody polévacího stroje 

  • Efektivní a rychlé lakování s rychlostí posuvu 20-70 metrů / min.
  • Rovnoměrné nanášení bez ztráty materiálu

Polévací stroj

Tato nákladově efektivní aplikační technologie umožňuje efektivní a rovnoměrné nanášení bez ztráty materiálu a lze ji snadno kombinovat s inovativními technologiemi, jako je například excimer. Vhodná pro povrchovou úpravu interiérových dveří, nábytkových dílů a parket.

ADLER pro vás testuje ideální procesy

Pokud jde o optimalizaci procesů a hledání vhodných řešení, zkušení zaměstnanci společnosti ADLER jsou vám k dispozici! S naším interním polévacím strojem testujeme širokou škálu praktických aplikací v laboratorních podmínkách a můžeme vám tak poskytnout nejlepší možnou podporu při výrobě vašich produktů. Domluvte si nezávaznou konzultaci už teď! Naši specialisté vás budou neprodleně kontaktovat.

Průmysloví partneři

© by adler-lacke.com